czwartek, 15 listopad 2012 10:54

Bariery i zapory parkingowe czy są niezbędne?

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy zapory parkingowe są niezbędne możecie państwo sami ocenić za pomocą zamieszczonych poniżej zdjęć przedstawiających ekstremalne przykłady fatalnego parkowania. Nie masz gdzie zaparkować, ktoś zajął twoje miejsce? Możesz temu zapobiec stawiając zaporę parkingową.

Otóż problemem jest nie tylko zajmowanie cudzych miejsc parkingowych ale również zajmowanie jednocześnie trzech miejsc parkingowych, parkowanie w miejscach niedozwolonych, a także niewystarczające umiejętności prowadzenia auta niezbędne do parkowania. 
Czasami brak umiejętności manewrowania na parkingu może prowadzić do sytuacji ekstremalnych, komicznych dla widzów ale zarazem tragicznych w skutkach dla posiadaczy aut albo przyulicznego mienia. Zapobiec takim sytuacjom pomoże zapora parkingowa. Zależenie od potrzeb mogą zdecydować się Państwo na zapory parkingowe betonowe lub zapory parkingowe metalowe. Zapory betonowe są stałe, służą jako pachołki wyznaczając miejsca nie nadające się do parkowania. Zapory stalowe zabezpieczają miejsca parkingowe tak aby nie korzystały z nich osoby nieuprawnione.

Czytany 4042 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2013 13:45

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.