wtorek, 09 październik 2012 07:53

Blokady parkingowe – sposób na piratów parkingowych

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piraci parkingowi, to zmora kierowców na całym świecie. Dosyć częstym zjawiskiem jest zajmowanie nie swoich miejsc parkingowych, zajmowanie dwu miejsc parkingowych albo, co może się już wydawać wyczynem sportowym zajmowanie naraz trzech miejsc parkingowych. Chcąc nauczyć kierowców porządku nie raz już organizowane były konkursy na najgorzej zaparkowane auto. Poniżej kilka takich kwiatków znalezionych w internecie.

Ciężko jest nauczyć wszystkich dobrych manier. Całego świata się nie naprawi ale jest możliwość aby zabezpieczyć swoje miejsce parkingowe przed niepożądanym, obcym autem. Można postawić blokadę parkingową.

Blokady miejsc parkingowych są tak zaprojektowane aby były wytrzymałe, odporne na warunki zewnętrzne, a także pozwalały na łatwe niewymagające użycia siły ich złożenie, kiedy jest taka potrzeba. Blokada parkingowa zamykana jest zwykle na kłódkę albo zamieszczoną w barierze wkładkę z zamkiem. Współcześnie produkuje się również bariery parkingowe pneumatyczne, otwierane i zamykane na pilota.

Czytany 1934 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2013 13:09

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.