sobota, 03 czerwiec 2017 09:02

Wielka ławka parkowa - Okrąglak

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wielka ławka parkowa - Okrąglak Wielka ławka parkowa - Okrąglak
Projekt Okrąglak jest tymczasowym obiektem na świeżym powietrzu stworzonym dla Fundacji Ragdale, kolonii artystów znajdującej się 30 mil na północ od Chicago.

Wychodząc z konwencji muszli koncertowej, najczęściej stawianej w tym środowisku, okrąglak stanowi dziwaczną i żyjącą powierzchnię. Dzięki różnorodności, falowaniu powierzchni, okrąglak zachęca do różnych rodzajów działalności, do nawiązywania relacji z odbiorcami, do aranżacji scenerii i miejsc do siedzenia, tworząc uniwersalne miejsce w plenerze zapewniające mnóstwo nowych doświadczeń.

Okrąglak może też funkcjonować jako sporych rozmiarów mebel miejski, urozmaicający piękny krajobraz i naturalną scenę prerii, odzwierciedlając i pielęgnując twórcze wysiłki artystów.

Okrąglak nadal zachował jednak swojąpodstawowa funkcję,muszli koncertowej. Miękkie fałdy na powierzchni pierścieniowej stanowią przestrzeń dla widzów podczas spektakli Umiarkowanie pozioma powierzchnia zapewnia wejścia do wewnętrznej strefy pierścienia, a także. Największe fala jest przeznaczona do wykorzystania jako scena główna.

Ta okrągła ławka parkowa to prawdziwa wielka, mała architektura.

Zdjęcia - Nick Zukauskas

Czytany 568 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 lipiec 2017 09:08

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.