Realizacje Park Miasto Osiedle

Niezmiernie miło nam zaprezentować nowe produkty z serii ławek żeliwnych, to jest ławkę Milo z oparciem oraz ławkę Milo bez oparcia.
Ławka Milo to połączenie tradycyjnej technologii ze współczesnym wzornictwem. Nogi ławki wykonane zostały z żeliwa, a więc materiału ekologicznego, którego głównym składnikiem jest pochodzący z recyklingu złom.
piątek, 28 wrzesień 2012 08:06

Kosze na śmieci i ławki parkowe w Stacji Balon

Napisał
W trakcie odwiedzania Stacji Balon przy moście Świętokrzyskim mogą Państwo zobaczyć nasza nowa realizację ławki metalowe Nautica oraz kosze na śmieci Marina Alone 2. Ławki zostały wykonane ze stali czarnej malowanej proszkowo, siedziska natomiast z naszego krajowego drewna świerku zabezpieczonego lakierobejcą.
poniedziałek, 16 wrzesień 2013 12:01

Ławki i kosze Salto na osiedlu w Łomiankach

Napisał

Nowe osiedle to nie tylko budynek ale tez jego otoczenie. Otoczenie budynku ma znaczący wpływ na jakość życia jego mieszkańców, co z kolei się przekłada wymiernie na wartość inwestycji. Mieszkanie to nie tylko budynek ale także przestrzeń przed gdzie mieszkańcy również przyjemnie mogą spędzać czas.

poniedziałek, 09 lipiec 2012 09:35

Ławki i kosze na śmieci na Osiedlu Kaskada w Warszawie

Napisał
W październiku zeszłego roku dostarczyliśmy na Osiedle Kaskada na Woli ławki i kosze na śmieci zewnętrzne z serii Lupo. Wewnątrz zespołu budynków znajduje się patio, na którym znajduje się mała architektura, zieleń i alejki spacerowe.
Strona 2 z 2