poniedziałek, 09 lipiec 2012 09:35

Ławki i kosze na śmieci na Osiedlu Kaskada w Warszawie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W październiku zeszłego roku dostarczyliśmy na Osiedle Kaskada na Woli ławki i kosze na śmieci zewnętrzne z serii Lupo. Wewnątrz zespołu budynków znajduje się patio, na którym znajduje się mała architektura, zieleń i alejki spacerowe.

Zobaczcie jak wyglądają ławki po prawie roku użytkowania. Dodatkowego efektu dodaje pięknie zagospodarowana przestrzeń zielona. Posadzono dużo krzewów, rozmaitych gatunków roślin, trawniki sa równo przycięte. Ławki i kosze dużo lepiej wyglądają jak ich rozmieszczenie jest zaplanowane i wkomponowane w otaczającą zieleń.

Co myśmy tam robili? To jest jedna z naszych metod działania, sukcesywne monitorowanie co się dzieje z naszymi produktami po dostarczeniu ich do klienta. Jeżeli jest taka możliwość staramy się odwiedzać miejsca gdzie są montowane nasze produkty. To coś w rodzaju pozyskiwania informacji zwrotnej taki feadback. Nie poprzestajemy na opiniach otrzymanych od naszych klientów. W ten sposób uzyskujemy świadomość jakie są nasze słabe i mocne strony, nad czym powinniśmy pracować aby zwiększyć zakres swoich kompetencji. Takie regularne informacje zwrotne podwyższają nasza motywację, zachęcają nas do pracy nad jakością naszych produktów.

Ku naszemu zadowoleniu ławki i kosze Lupo wykonane ze stali malowanej proszkowo i drewna egzotycznego prezentują się świetnie, tak jakby były dopiero co postawione.

Dodatkowe informacje

Czytany 5570 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2013 12:01

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.