niedziela, 16 czerwiec 2013 00:00

Ławki żeliwne MILO, tradycyjny materiał, nowoczesny wygląd

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Niezmiernie miło nam zaprezentować nowe produkty z serii ławek żeliwnych, to jest ławkę Milo z oparciem oraz ławkę Milo bez oparcia.
Ławka Milo to połączenie tradycyjnej technologii ze współczesnym wzornictwem. Nogi ławki wykonane zostały z żeliwa, a więc materiału ekologicznego, którego głównym składnikiem jest pochodzący z recyklingu złom.
Żeliwo jest również materiałem bardzo trwałym i formowalnym. Powstaje poprzez odlewanie go w formach przestrzennych, co pozwala uzyskać produkty solidne, powtarzalne i jednolite pod względem formy, jak również pozbawione szwów i spoin, które mogłyby być narażone na zmęczenie czy uszkodzenie w trakcie eksploatowania.

Dzięki swojemu nowoczesnemu i estetycznemu wyglądowi doskonale wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne. Idealnie nadaje się do zastosowania w parkach jak i na osiedlach mieszkalnych. Wyróżnia ją także funkcjonalność i ergonomia. 
Jako siedzisko mogą służyć deski z drewna krajowego jak i egzotycznego. Deski mogą być surowe ale mogą też być pokryte lakierem barwiącym lub olejem w wybranym kolorze. Sprawa koloru nóg ławek Milo też jest kwestią dowolną jednak najlepiej prezentują się one w graficie.


Dodatkowe informacje

Czytany 4555 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 wrzesień 2013 08:36

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.