wtorek, 24 wrzesień 2013 11:44

Siedziska drewniane

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

PMO, czyli Park Miasto Osiedle to jest marka z branży małej architektury. Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie wykonać dowolne siedzisko drewniane. Siedziska mogą być wykonane z drewna iglastego lub egzotycznego.

Drewno iglaste standardowo pokrywamy lakierobejcą, natomiast gatunki twarde malujemy impregnatami koloryzującymi. Drewno twarde trudniej przyjmuje powłoki tak więc stosujemy środki łatwe w konserwacji, takie, które klient sam może regularnie nakładać aby utrzymać ławki jak najdłużej w jak najlepszym, stanie.

Dla ratusza gminy Ursynów w Warszawie wykonaliśmy zewnętrzne siedziska dla interesantów. Siedziska zostały wykonane z drewna egzotycznego. Drewno zostało natomiast zaolejowane. Dzięki regularnej konserwacji powłoki dokonywanej dwa razy w roku drewno cały czas wygląda jak nowe, jakby było dopiero co położone. Nakładanie powłok olejowych jest niezmiernie proste, nie wymaga szlifowania ani usuwania poprzedniej warstwy lakierniczej. Wystarczy oczyścić drewno, poczekać do wyschnięcia i nałożyć kolejną warstwę oleju. Do nakładania oleju używa się pędzla albo szmatki. Ważne jest aby nie przesadzić z ilością nakładanego środka. Tak pielęgnowane drewno będzie służyło i zdobiło otoczenie przez wiele lat.

Czytany 5352 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 wrzesień 2013 12:02

1 komentarz

  • Link do komentarza Wspólnota Mieszkaniowa środa, 15 czerwiec 2016 14:00 napisane przez Wspólnota Mieszkaniowa

    Dzień dobry

    Interesuje mnie zamówienie siedzisk betonowych z drewnianym siedziskiem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.