Pytania i odpowiedzi

Dział przedstawiający odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania ze strony naszych klientów w rozmowach telefonicznych i wiadomościach email.

Zawsze szukamy rozwiązań optymalnych dla naszych klientów. Dysponujemy własnym transportem oraz realizujemy dostawy za pomocą firm spedycyjnych. Czas oczekiwania od momentu załadunku zamówionego towaru do odbioru to najwyżej 48 godzin.

Kosze montowane na słupkach można instalować w trójnasób na: słupkach betonowanych w podłożu, przykręcanych do podłoża lub po prostu ustawianych (tarcze betonowe jako obciążenie).

Niektóre z modeli ławek posiadają fabrycznie nawiercone otwory w stopach odlewów, w profilach stalowych. Umożliwia to mocowanie ławek do powierzchni za pomocą śrub i kołków rozporowych.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Szybko przygotują ofertę, ustalą szczegóły i wybiorą najdogodniejszy sposób transportu.

Większość oferowanych przez PMO elementów małej architektury produkujemy na zamówienie. Aby zmaksymalizować wielkość naszej oferty, aby była ona różnorodna i dopasowana do potrzeb klienta konieczne jest minimalizowanie stanów magazynowych. Czas realizacji zamówienia wynosi standardowo 4-5 tygodni.

PMO udziela rocznej gwarancji na wszystkie swoje produkty pod warunkiem przestrzegania zasad pielęgnacji i konserwacji drewna i elementów stalowych.