Realizacje Park Miasto Osiedle

Zima dokazuje, my jednak pomimo aury za oknem pracujemy pełną parą. Dla jednego z naszych klientów w Warszawie wykonaliśmy ławki namurkowe z częściowym oparciem. Niepełne oparcie na ławce zapewnia dużą ergonomię a zarazem funkcjonalność, dodatkowo jest to ciekawe rozwiązanie estetyczne.

środa, 27 lipiec 2016 12:43

Leżaki Miejskie

Napisał
Mamy przyjemność poinformować, że już mogą Państwo obejrzeć nasz nowy produkt z serii leżaki miejskie na przystani miejskiej w Pile.
czwartek, 17 grudzień 2015 14:39

Konserwacja małej architektury

Napisał

Na Ursynowie mieszkańcy dziwią się, że o zakupione ławki betonowe z drewnianymi siedziskami z drewna egzotycznego trzeba dbać. Ano trzeba, czyli co jakiś czas trzeba usuwać poprzednie powłoki malarskie i nakładać nowe. Nic nie jest wieczne.

Jeśli ktoś szuka ciekawej ławki współczesnej, to powinien zainteresować się ławką Airia.

środa, 05 sierpień 2015 09:36

Ławka miejska Follow w wersji bez oparcia

Napisał

Seria ławek Follow z oparciem doczekała się wersji ławki Follow bez oparcia.

Ławka Lupo II Square to 4 ławki zacięte pod kątem 45 stopni, tak że po złączeniu, zestawieniu stanowią kwadrat. Ławka Lupo II kwadrat dobrze sprawdzi się ustawiona wokół drzew, małych skupisk zieleni. Ławka Lupo II kwadrat może również zastąpić ławkę okrągłą albo sześciokątną.

Mamy przyjemność poinformować, że pod nowym hotelem warszawskim DoubleTree by Hilton stoją naszej produkcji nowoczesne ławki parkowe, kosze parkowe i stołki, taborety parkowe. Ławki parkowe Omnia 2 zostały wykonane z grubej blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo tak aby jak najdłużej opierały się szkodliwym czynnikom atmosferycznym.

piątek, 28 marzec 2014 14:07

Ławki miejskie Omniyat w Bełchatowie

Napisał

W maju 2013 na osiedlu Binków otwarta została siedziba koncernu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA w Bełchatowie. Budowa obiektu kosztowała 50 mln zł.

piątek, 31 styczeń 2014 12:39

Ławki ze stali nierdzewnej, a konserwacja

Napisał

Ławki i kosze ze stali nierdzewnej nadają otoczeniu współczesnego, minimalistycznego wyglądu. Ze względu na znaczny postęp technologii z tego typu stali konstruować można ławki i kosze o niepowtarzalnych kształtach. Co jednak należy uczynić, aby zawsze dobrze się prezentowały?
Elementy małej architektury ze stali nierdzewnej wymagają stałej konserwacji, im częściej tym lepiej, gdyż w ten sposób zapobiegamy większym zabrudzeniom, których usunięcie wymagałoby znacznych nakładów czasu i wysiłku.

Strona 1 z 2