Jak zwykle moim przewodnim tematem są ławki, ławki parkowe, ławki miejskie, ławki na skwerach, ławki na placach miejskich.
Plac przed budynkiem Perfomin Arts Center został przebudowany za pomocą rzeźbiarza i performera Vita Acconciego, przemienił on przestrzeń wystawienniczą w miejsce spotkań, a stało się to za pośrednictwem bardzo ciekawego obiektu i równie ciekawych siedzisk.
Berggruen Muzeum, znajduje się w Berlinie od 1996 roku, w ramach planu rozbudowy postanowiono na jednym z dziedzińców muzeum stworzyć ogród rzeźby. Cały ogród budowę ma bardzo prostą jest to bowiem duży prostokątny trawnik. Północne i południowe krańce ogrodu sa utworzone przez roślinność, natomiast jego wschodnie i zachodnie brzegi zostały zdefiniowane przez drewniane ławki, które biegną wzdłuż całej długości środkowej części ogrodu.
Nowo powstały plac na uniwersytecie w Wollongong w Australii odzwierciedla międzynarodowe trendy w projektowaniu przestrzeni publicznych, zapełnianiu ich małą architekturą na terenach kampusów.
Muzeum ceramiki i park mozaikowy – to chyba najbardziej kolorowy park na świecie.

Projekt umożliwił studentom architektury praktycznie zbadać swoją wiedze i umiejętności a zarazem wesprzeć lokalna społeczności podnosząc jakość jej życia pod kątem architektonicznym. Projekt zakładał kompletna przebudowę dzielnicy poindustrialnej i stworzenie publicznego parku. Tak powstała muszla koncertowa, scena z rampą, część wypoczynkowa, zadaszoną przestrzeń sterowania dźwiękiem i światłem oraz kładkę dla pieszych.

W trakcie odwiedzania Stacji Balon przy moście Świętokrzyskim mogą Państwo zobaczyć nasza nowa realizację ławki metalowe Nautica oraz kosze na śmieci Marina Alone 2. Ławki zostały wykonane ze stali czarnej malowanej proszkowo, siedziska natomiast z naszego krajowego drewna świerku zabezpieczonego lakierobejcą.

W maju 2013 na osiedlu Binków otwarta została siedziba koncernu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA w Bełchatowie. Budowa obiektu kosztowała 50 mln zł.