czwartek, 10 lipiec 2014 09:04

Nowoczesne ławki parkowe oraz nowoczesne kosze miejskie stanęły pod nowym warszawskim hotelem

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mamy przyjemność poinformować, że pod nowym hotelem warszawskim DoubleTree by Hilton stoją naszej produkcji nowoczesne ławki parkowe, kosze parkowe i stołki, taborety parkowe. Ławki parkowe Omnia 2 zostały wykonane z grubej blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo tak aby jak najdłużej opierały się szkodliwym czynnikom atmosferycznym.

Na siedziska tych ławek parkowych użyliśmy bardzo odpornego drewna egzotycznego. Kosze parkowe Omnia 2 również zostały wykonane ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo. Dodatkowo wokół popielniczki znajdującej się w daszku tego kosza parkowego zamieściliśmy blaszkę ze stali nierdzewnej do kiepowania, tak aby palacze nie uszkodzili powłoki farby. Wszystko po to aby te meble uliczne służyły jak najdłużej aby jak najdłużej opierały się szkodliwym czynnikom atmosferycznym.

Ławki parkowe, kosze parkowe z serii Omnia 2 to połączenie współczesnego designu z prostotą, funkcjonalnością i wytrzymałością. Seria ta znajdzie zastosowanie w różnych miejscach, począwszy od parków, po obszary współczesnej zabudowy miejskiej.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Czytany 4269 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 lipiec 2014 09:15

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.