Wyświetlenie artykułów z etykietą: meble miejskie

Breuil-Bois-Robert to małe miasteczko liczące zaledwie 800 mieszkańców, położone w zachodniej części Paryża. Wspólnota chciała wprowadzić nowe życie na swój główny plac, w związku z pojawieniem się młodych gospodarstw domowych w mieście. Plac, nazwany Place des Tilleuls, musiał wrócić do Village Square, na nawo stać się intensywnym rdzeniem miejskiego życia w skali wiejskiego miasteczka.
Postindustrialna przestrzeń Nedre Foss była w 2008 roku terenem opuszczonym, położonym w gęstym miejskim obszarze Oslo. Wokół tej zapomnianej przestrzeni przemysłowej znajdowały się najważniejsze, twórcze i tętniące życiem dzielnice miejskie Oslo.
UNIT.City to pierwszy ukraiński park innowacji i jedno z największych ośrodków innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Centrum zostało założone w 2016 r. na terenie dawnej Fabryki Motocykli w Kijowie. W 2000 roku fabryka została zamknięta a teren opustoszał. Postanowiono zrewitalizować tę przestrzeń.
Pozostałości historycznej ceglanej promenady były punktem wyjścia do rewitalizacji Fanø Bad, terenu wypoczynkowego na obszarze gminy Fano w Danii.
Patel Taylor wraz z francuskim architektem krajobrazu Allainem Provostem, ukończyli Eastside City Park, pierwszy nowy park w Birmingham od 130 lat.
Rozwój przestrzeni publicznej nadaje silną tożsamość dzielnicom miast, tak jak np.: we Francji w Argentant na skwerze Saint Michel. Przestrzeń ta była wcześniej często napiętnowana i pomijana przez mieszkańców Argentan.
Odense jest to trzecie pod względem wielkości miasto Danii położone na Fionii, u ujścia do zatoki Odense Fjord. Plac Grønnegade został przeprojektowany w 2010 roku, aby stać się placem odpowiednim dla swojego usytuowania przed Muzeum Sztuki i Instytucją Kultury Brandta w centrum Odense. Plac zapewnia miastu nową, różnorodną przestrzeń miejską do wielu aktywności i rekreacji.
Powstanie skweru ze starymi drzewami wyznaczyło nowy obszar na historycznym rynku w mieście Mannheim nad Renem.

Zima dokazuje, my jednak pomimo aury za oknem pracujemy pełną parą. Dla jednego z naszych klientów w Warszawie wykonaliśmy ławki namurkowe z częściowym oparciem. Niepełne oparcie na ławce zapewnia dużą ergonomię a zarazem funkcjonalność, dodatkowo jest to ciekawe rozwiązanie estetyczne.

Strona 2 z 2