Wyświetlenie artykułów z etykietą: mała architektura

Oberwania chmur, wzrost powodzi to zjawiska coraz częściej występujące na wielu obszarach miejskich. Zadaniem biura architektonicznego Marianne Levinsen jest reagowanie na wyzwania jakie stawia rzeczywistość czyli perspektywa coraz bardziej mokrej przyszłości poprzez szukanie sposobów na odpowiednie zaadaptowanie i dostosowanie krajobrazu miejskiego.
W październiku zeszłego roku dostarczyliśmy na Osiedle Kaskada na Woli ławki i kosze na śmieci zewnętrzne z serii Lupo. Wewnątrz zespołu budynków znajduje się patio, na którym znajduje się mała architektura, zieleń i alejki spacerowe.

Nowe osiedle to nie tylko budynek ale tez jego otoczenie. Otoczenie budynku ma znaczący wpływ na jakość życia jego mieszkańców, co z kolei się przekłada wymiernie na wartość inwestycji. Mieszkanie to nie tylko budynek ale także przestrzeń przed gdzie mieszkańcy również przyjemnie mogą spędzać czas.

PMO, czyli Park Miasto Osiedle to jest marka z branży małej architektury. Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie wykonać dowolne siedzisko drewniane. Siedziska mogą być wykonane z drewna iglastego lub egzotycznego.

W maju 2013 na osiedlu Binków otwarta została siedziba koncernu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA w Bełchatowie. Budowa obiektu kosztowała 50 mln zł.

Na Ursynowie mieszkańcy dziwią się, że o zakupione ławki betonowe z drewnianymi siedziskami z drewna egzotycznego trzeba dbać. Ano trzeba, czyli co jakiś czas trzeba usuwać poprzednie powłoki malarskie i nakładać nowe. Nic nie jest wieczne.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Szybko przygotują ofertę, ustalą szczegóły i wybiorą najdogodniejszy sposób transportu.

Strona 5 z 5