piątek, 10 październik 2014 13:31

Stojaki rowerowe wykonana z palet drewnianych

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stojaki rowerowe, to niezbędny mebel, element przestrzeni publicznej.  W skutek nieodwracalnego trendu zastania się człowieka, promuje się różne metody mające przeciwdziałać negatywnym skutkom postępu technologicznego. Masa ludzi pracuje na siedząco, odpoczywa na siedząco, podróżuje do pracy na siedząco, czegoś takiego natura nie przewidział i w efekcie ludzie chorują , tyją, zanikają im mięśnie, chorują stawy, a nawet odbija się ta sytuacja na ich psychice.

Co możemy zmienić? Sposobu spędzania czasu w pracy raczej nie ale na pewno niektórzy mogą zamienić sposób w jaki dostają się do pracy, a już na pewno sposób w jaki się relaksują po pracy. Do pracy można zamiast autem czy autobusem dojechać rowerem, a po pracy zamiast przed telewizorem można odreagować codzienne stresy również na rowerze.

Kampania promocyjna rower jako środek transportu jak sposób na rekreację przyniosła ogromny sukces, a co za tym idzie wzrost ilości obecnych na mieście stojaków rowerowych.

Spotkać możemy stojaki rowerowe wielostanowiskowe, gdzie parkujemy rower poprzez przymocowanie koła, a także stojaki rowerowe, do których się mocuje ramę roweru. Te ostanie uznaje się zwykle za bezpieczniejsze. Jednak nie wszędzie miasto nadąża z popytem. Niektórzy postanowili sami zatroszczyć się o swoje rowery i sami stworzyli stojaki rowerowe, a dokładnie stojaki rowerowy wykonane z palet. Ekologiczny styl życia skojarzono więc z ekologicznym wykorzystaniem, recyklingiem palet. Stojaki rowerowe z palet to bardzo ciekawy, nowatorski i całkiem świeży pomysł, ciekawe czy znajdzie więcej zwolenników.

Czytany 8564 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 październik 2014 14:04

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.